Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (DC, BLDC i AC), przekładni planetarnych i falowych, jak również silników elektrycznych DC produkowanych z surowców najwyższej jakości przez cenionych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy cechujące się dużą niezawodnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji systemów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a z racji możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD bardzo dobrze pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), a także przy wystawieniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie także produkty Positec, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]