Wzmacniacz szerokopasmowy potęguje siłę sygnału

Jeśli chcesz zamówić wzmacniacz szerokopasmowy, skieruj się na ten adres.

Wzmacniacz szerokopasmowy to innowacyjne urządzenie wykorzystywane przez operatorów telewizji kablowych. Ich najważniejszą rolą jest wzmocnienie mocy sygnałów biegnących do indywidualnych telewizorów. W którym miejscu zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – zwiększanie mocy sygnałów

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych pracują zazwyczaj w paśmie 30 Hz – 1 GHz. Świetnie redukują rozmaite nieprawidłowości emitowane na przykład przez internet bezprzewodowy oraz pozwalają na odbiór treści multimedialnych. Z reguły zlokalizowane są w budynkach, w których mieszkają klienci. Zasilanie modułów odbywa się lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany bez większych ograniczeń. Uzyskiwany sygnał jest znakomity, a konfiguracja sprzętu przystępna. Urządzenia te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – oscylującym od 122dBuV. Właściwości mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od stosowanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – elementy regulowane i moduły WHX-923

Obsługa wzmacniacza szerokopasmowego nie nastręcza trudności. Odbywa się to za pomocą elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Do wzmacniaczy zaimplementowano także specjalistyczne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są bardzo funkcjonalne. Niektóre z nich wyposażono w specjalistyczny filtr ingresu. Niski koszt inwestycji powoduje, że moduły te są bardzo popularne i zapewniają abonentom świetną siłę sygnału w domowych telewizorach. Ogromną zaletą jest również niski poziom mocy ok. <5W.

Adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]