Ponadczasowa srebrna biżuteria

Więcej w temacie biżuteria srebrna sklep internetowy na www.bizutik.pl.

Jest z nami od tysiącleci i pomimo dostępności różnych innowacyjnych projektów, w gruncie rzeczy niewiele ewoluowała. Biżuteria stale odgrywa tę samą rolę – jest swoistą ozdobą człowieka, a także umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic zatem dziwnego, iż biżuterię tak samo chętnie noszą kobiety i panowie, dzieci i dorośli, osoby z różnych grup społecznych. Niezależnie od tego, które wzory lubimy, niemal zawsze biżuteria jest wykonywana z tych samych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak chętnie wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły przynajmniej pięć dekad?

Atuty srebrnej biżuterii

Głównym atutem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia to, że jej stosowanie daje szansę uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się z dość niskimi kosztami zakupu.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro posłuży sporo lat, ale należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – może się ona porysować czy zmatowieć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna również być myta w wodzie z denaturatem lub amoniakiem. Należy przechowywać ją w pudełku z miękką tkaniną – unikniemy tak uszkodzeń.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]