Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Chcesz kupić kolczyki z cyrkoniami? Skieruj się tu.

Każda kobieta chce wyglądać przepięknie. Dobór odpowiednich dodatków w znacznym stopniu na to oddziałuje. Dobrym przykładem są kolczyki z cyrkoniami, które nadają klasy, a dodatkowo pasują do każdej stylizacji. Wielość ich wzorów sprawia, że są niezwykle popularne. Jeśli nie stać nas na biżuterię z szafirów możemy wybrać w kolczyki z cyrkoniami. W sklepach dostępne są różnobarwne kryształy. Chcąc podkreślić piękny odcień skóry warto wybrać kolczyki z cyrkoniami.

Wybierz rodzaj kolczyków z cyrkoniami dla siebie

Kolczyki z cyrkoniami zyskały ostatnio na znaczeniu. Sposób zapięcia jest poza koloru i kształtu wyróżnikiem różnych ich modeli. Biorąc pod uwagę to kryterium można wydzielić poniższe kolczyki z cyrkoniami:

  • sztyfty – do ich zalet można zaliczyć fakt, że trudno zerwać je z ucha, ale wynika to raczej z niewielką części ozdobnej. O ile sam sztyft, w razie zgubienia, łatwo dokupić o tyle część dekoracyjną już niekoniecznie. Tego rodzaju kolczyki z cyrkoniami można z powodzeniem założyć małej dziewczynce.
  • klips – dla tych, którzy nie przekłuli sobie uszu pozostają zapięcia kolczyków z cyrkoniami typu klips. Elementem trzymającym ozdobę na uchu jest sprężynująca blaszka, która dociska zapięcie z obu stron ucha.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]