Wisiorki dla dzieci

Kup biżuterię dla dzieci.

Małe dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: przymierzają ich ubrania i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają akcesoria. Jednak, by nasze drobiazgi nie ucierpiały w czasie zabaw, czasem warto kupić pociechom ich własne akcesoria. Ciekawym pomysłem na drobny prezent jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się produkty ze strony bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci, ale jaka?

Pierwszorzędnym kryterium wyboru błyskotek dla dziewczynek powinna być ich praktyczność. Wiszące kolczyki nie mogą być ciężkie, aby nasza pociecha nie uszkodziła sobie uszu. Następną kwestią jest wygląd. Bransoletki i wisiorki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt poważnie – kupujmy te kolorowe, z ładnymi motywami. Należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz jakość wykończenia – brak ostrych zakończeń, wypadające zakrętki do kolczyków.

Ciekawe propozycje biżuterii dla dzieci

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serca i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy gwiazdkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli niewiszącymi. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe sznurki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.