Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Mocne i perłowe zęby to marzenie wielu osób. Niestety mnóstwo negatywnych składników atakuje nasze szkliwo i powoduje, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze codzienne zabiegi pielęgnacyjne wystarczają. Jak odzyskać wspaniały uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – przywróć zachwycający uśmiech

Szczotkowanie zębów po wszystkich spożywanych produktach pomaga utrzymać mocne szkliwo, ale nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznymi zmianami. Bakterie i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swoje piękno. Domowe zabiegi wybielające (lakiery, żele, soda oczyszczona), dają krótkotrwałe efekty. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są w tym momencie najpopularniejsze? Lekarze szczególnie zalecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje satysfakcjonujące rezultaty już po kilku sesjach. Wybielanie lampą jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne dla szkliwa.

Wybielanie zębów nawet o 14 odcieni

Jak odbywa się wybielanie zębów lampą BEYOND? Pierwszym etapem jest przegląd stanu jamy ustnej. W dalszej kolejności za pomocą specjalnego wzornika oznacza się odcień zębów przed wybielaniem. Po przeprowadzeniu początkowych czynności, stomatolog przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Ważne jest także precyzyjne dobranie odczynu żelu. Żel aktywowany jest przez światło lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba efektywnie redukując przebarwienia. Zabieg BEYOND rozjaśnia zęby nawet o 15 odcieni, efekty są zatem niesamowite i utrzymują się do 3 lat. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez przynajmniej ok. 7 dni. Znakomite efekty przynosi również wybielanie zębów za pomocą lampy LED.