Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Znajdź polskiego psychologa Birmingham na miarę Twoich potrzeb! Skieruj się tutaj.

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Obecnie powodu Brexitu zjawisko emigracyjne praktycznie rzecz biorąc zanikło, ale ciągle nie brakuje osób skłonnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii stwarza ogrom problemów, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii i wynikające z tego odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą generować bardzo dużo komplikacji, którym wyjątkowo trudno jest podołać. Separacja z bliskimi często wywołuje bardzo duży stres. Do tego nieraz dochodzą też kłopoty ze znalezieniem etatu lub integracją ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, powoduje, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Zachowania tego rodzaju bardzo trudno jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie należy obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane podczas rozmowy zostaną powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać kłopotów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co powie jej psycholog.

Adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339