Zastosowanie urządzeń do fali uderzeniowej

Co powinno się wiedzieć o fala uderzeniowa cena?

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Kiedy jest używana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie wykorzystywana w medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji, ortopedii, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Nowoczesne urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezwykle precyzyjny, co zapewnia nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii schorzeń powiązanych z narządami ruchu, jak tzw. łokieć tenisisty, bóle w okolicy bioder, kolano skoczka czy zapalenie ścięgien. Aparat do fali uderzeniowej może być używany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów oraz fizjoterapeutów.

Aparat do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Dostępne na rynku urządzenia stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie leczenia u dwóch osób równocześnie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]