Chcesz studiować na ASP? Zapisz się na lekcje rysunku

Szukasz pełnej oferty nauki rysunku Kraków? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl.

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak także ci, którzy nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego znaczne korzyści. Udowodniono bowiem, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie ma pozytywny oddziaływanie na naszą psychikę oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest również istotnym elementem wychowania. Spore korzyści płynące z rysowania powodują, iż spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta nauki rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o dzieciach, dla których są okazją do rozwijania wrażliwości, wyobraźni i zdolności manualnych. Wiele osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na ASP – dotyczy to szczególnie takich miast jak Katowice, Poznań, Kraków czy Wrocław. Nie brak też kursów kierowanych do hobbistów – osób, które zwyczajnie kochają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dostosowane do potrzeb osób o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Wiele czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejsza forma plastycznej działalności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, jakie można wybrać. Dobre szkoły oferują też naukę malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) oraz rysunku architektonicznego.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]