Ciekawe zajęcia dla maluchów – kurs gotowania dla dzieci

Oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Ciebie stworzyliśmy.

Dzieci uwielbiają asystować nam w gotowaniu – dekorować ciastka czy przynosić i wybierać składniki. Pragniesz rozwinąć fascynację swojego malucha? Sprawdź warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, czego dotyczą takie lekcje.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla pociech w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. Podczas kursu dzieci nie tylko zdobywają pożyteczne umiejętności, ale również kształtują swoją pomysłowość i uczą się samodzielności. A w tym samym czasie wspaniale się bawią. Dobieranie oraz mieszanie składników, nauka prostych przepisów i łączenie ulubionych smaków – to wszystko sprawia, że dzieci z entuzjazmem gotują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakie trzeba stosować w kuchni, co w wysokim stopniu wpływa na ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach mogą też asystować rodzice, jest to więc wspaniała sposobność do spędzenia kilku godzin wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą przyglądać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a później spróbować tego, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z profesjonalnym szefem kuchni

Warsztaty organizowane są w Krakowie i trwają trzy godziny. Podczas kursu dzieci przygotowują deser i danie główne. Młodzi entuzjaści kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – przygotować pyszny makaron na słono bądź słodko, ewentualnie podjąć próbę upieczenia pachnącej, udekorowanej świeżymi składnikami pizzy. W trakcie kursu grupa przygotowuje też wyborny deser – mus z lodami oraz kruchym ciastem. Nauka poprzez uczestnictwo w zabawie to doskonała metoda spędzania wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ulubionych dań daje dzieciom sporo satysfakcji. Nawet bardzo niesforny maluch będzie z zaangażowaniem przykładać się do przystrajania tortu lub pieczenia doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz wspaniały kontakt z dziećmi.

Adres:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]