Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Więcej informacji o digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz na popularności i jest szeroko używana m.in. w branży filmowej, reklamowej i sektorze gier komputerowych. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć bajkowe postaci, a także obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak używać masek i warstw, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, dokonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych profesjonalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z reklamą, animacją, filmem i grami komputerowymi.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]