Kurs rysunku – poszerzaj swoje artystyczne horyzonty

Szukasz pełnej oferty wakacyjnego kursu rysunku w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl.

Kochasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz zdać egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Z tego rodzaju kursów korzystają też osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Doskonałą propozycją na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs przygotowujący na ASP, digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy natrafi warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]