Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Kurs architektura. Więcej na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo czynników – przede wszystkim fakt, iż są to bardzo interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale też wskazówki zawodowców pomagające przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w toku studiów.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]