Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Góry zimą dla początkujących - na tej stronie znajdziesz aktualną ofertę.

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem ceniącym pewne i rzetelnie przygotowane wycieczki w gronie profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Planujemy trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie prawie każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do sympatyków turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które uwielbiają aktywny wypoczynek i posiadają minimalne doświadczenie w tego typu ekspedycjach. Żeby partycypować w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to oferta dla osób sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o dużej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Czemu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Pozwalają jednocześnie spełnić marzenia i poznać swoje reakcje w trudnych okolicznościach. Exploruj.pl zatrudnia wykwalifikowanych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają dogłębnie naturę górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielą się posiadanym doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Dolomity i Alpy.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]