Projekty domów drewnianych w Polsce

Jeśli szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących tworzenia projektów domów drewnianych nowoczesnych, skieruj się na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że takie budynki nie tylko wyglądają wyjątkowo stylowo, ale są również wygodne. Czy domy drewniane mogą być używane jako budynki całoroczne? Gdzie znaleźć projektanta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – innowacyjna technologia

Całoroczne domy drewniane nie są już tylko w sferze marzeń. Duża ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Najważniejsza kwestia – są one tańsze niż murowane domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lekka, a to oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, ponieważ są wznoszone z przygotowanych wcześniej elementów. Odchodzą również czynności związane z betonowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy drewniane zyskują coraz szersze grono fanów. To połączenie nowoczesności z tradycją. Domy drewniane całoroczne zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu tatrzańskim. Jednak dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zapewniają komfort taki sam jak murowane domy.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości wyprodukowane z surowca naturalnego, dlatego też są całkowicie ekologiczne. Dzięki zastosowaniu drewna osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Nowoczesne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie trzeba stosować drogiej termomodernizacji. Dodatkowym plusem są cienkie ściany, co zapewnia dużą przestrzeń w nieruchomości. Domy drewniane można konstruować również poza sezonem, bo całość prac wykonywana jest na sucho. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym specjalistom.

Adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]