Wynajem szalunków – dla kogo jest to rozwiązanie?

Tutaj znajdziesz jedyną w swoim rodzaju ofertę wynajmu szalunków

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych w budownictwie technik. Na czym polega? Szalunek to pewnego typu forma, którą wypełnia się cementem – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle robione są ze sklejki, jednak można zaobserwować też wersje zrobione z metalu, a niekiedy również tworzyw syntetycznych. Innymi istotnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te umożliwiają wypracowanie odpowiednich rezultatów. Niestety z uwagi na spore koszty nie zawsze firmy remontowe posiadają swoje szalunki. Kiedy będą niezbędne, mogą bowiem po prostu je wypożyczyć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to dziś bardzo popularna usługa.

W jakich przypadkach wybrać wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków okaże się trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, ponieważ jak przed momentem wspomnieliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej firmy, dobrze rozważyć zalety, które oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Głównie ze względów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy w sezonie jest bardziej korzystne niż ich kupno. Warto wspomnieć również o wygodzie, gdyż trzymanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować poważne wydatki.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je dostarczy. Jak ją znaleźć? Warto wybrać ofertę ekipy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla ekip budowlano-remontowych – dzięki temu zyskamy pewność, iż szalunki będą wytrzymałe i funkcjonalne. Naprawdę istotna będzie też obsługa klienta – w sytuacji, gdy coraz bliższy jest termin startu robót nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze natomiast skorzystać z internetu, by dowiedzieć się, co o usługach danej firmy piszą dotychczasowi klienci.

Adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]