Akcesoria sportowe – odzież do ćwiczeń to nie wszystko!

Dalsze informacje o akcesoriach sportowych Hummel.

Osoby ćwiczące regularnie mają świadomość, że prócz wytrzymałych ubrań powinny posiadać także sprzęt sportowe, które przygotuje ich na każde sportowe wyzwanie. Co wobec tego należy mieć zawsze przy sobie na sesji treningowej na siłowni lub w klubie fitness?

Akcesoria sportowe – co powinno się kupić?

Niektóre akcesoria sportowe są niezastąpione, inne będą zapewne używane rzadziej, ale na pewno powinno się, aby mieć je pod ręką. Niżej przedstawiamy listę tych najbardziej przydatnych.
1. Plecaki oraz torby sportowe – to chyba oczywiste, iż bez nich żaden miłośnik ćwiczeń po prostu nie może sprawnie funkcjonować! W przestronnych torbach pomieści się nie tylko odzież na siłownię, lecz także obuwie i prywatny sprzęt do ćwiczeń. Poniektóre torby sportowe posiadają celowo odgrodzone komory, w których można schować zabrudzone lub wilgotne przedmioty.
2. Ręczniki – zaleca się posiadać prywatny, chłonny ręcznik, który użyjemy podczas treningów albo po prysznicu.
3. Sprzęt treningowy – bidon na wodę, apteczka medyczna z najważniejszym ekwipunkiem oraz bandażami, piłka gimnastyczna lub wałek do masażu to natomiast akcesoria, które opłaca się mieć przy sobie również wówczas, gdy ćwiczymy we własnych „czterech kątach”.
4. Akcesoria odzieżowe, jak skarpety sportowe, czapki i bielizna sportowa – te niewielkie elementy odzieży sprawią, że ćwiczenia będą komfortowe nawet w zimne dni.
5. Dla trenujących kick-boxing czy boks nieodzowne będą akcesoria do sportów walki, m.in. kaski i rękawice bokserskie oraz stosowne ochraniacze na piszczele i stopy. Jak najbardziej, można je pożyczyć na siłowni, jednak wypada posiadać własne, tym bardziej, że cena takich akcesoriów nie jest aktualnie duża.

Wszystkie wypunktowane powyżej akcesoria sportowe znajdziemy w ofercie słynnej marki Hummel, która od niemal wieku dostarcza artykuły najwyższej klasy, cechujące się wyjątkową wytrzymałością. Pamiętajmy jednakże, iż firmowe akcesoria sportowe powinno się kupować od oficjalnych dystrybutorów, dzięki czemu zyskujemy gwarancję, iż zamówiony produkt jest oryginalny.

Adres:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]