Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie przelewów - uzupełnij swoją wiedzę!

Biznesmeni stale poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas przeznaczany na obsługę części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Jak działa automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a później kontroluje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, szczególnie pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie mają problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje przelewy abonamentowe, zatem doskonale zda egzamin w uczelniach językowych albo prywatnych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się też hostelom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Gdy firma za realizację usługi żąda wstępnej opłaty, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]