Zalety korzystania z kantoru wymiany walut online

Myślisz, że nie trafisz w Internecie na internetowy kantor dla siebie? Myślisz się! Wejdź na https://tinyurl.com/y5hfj55z .

Jeszcze dekadę temu jedyną drogą wymiany waluty była wizyta w kantorze albo w najbliższym banku – na te pierwsze w dalszym ciągu można się natknąć w galeriach handlowych czy przy supermarketach! Aczkolwiek w ekspresowo przekształcającym się świecie, ludzie pragną wymieniać waluty bez konieczności wychodzenia z domu i po niższych kosztach, dlatego właśnie pojawiły się kantory internetowe, które to umożliwiają.

Jak funkcjonuje kantor online?

Operacja w kantorze online jest jednakowo łatwa jak kupno obcej waluty w kantorze stacjonarnym. Klient loguje się do serwisu na założony przez siebie profil, a potem przelewa do swojego panelu środki, które chce wymienić na wybraną walutę. Zaletą kantorów internetowych jest zwłaszcza to, iż wymianę można zlecać w nim w każdej chwili, a sama wymiana walut odbywa się już w porze działania kantoru po bieżących kursach, ustalanych w oparciu o informacje zaczerpywane z Forex co parę sekund, a nie – jak w przypadku kantorów stacjonarnych – po średnim kursie, zazwyczaj z minionej doby. Następnym i nadzwyczaj istotnym plusem kantorów online są niższe spready niż te narzucone przez banki oraz kantory stacjonarne. Przewalutowanie w tych drugich polskiego złotego (w zależności od indywidualnej marży) może zakończyć się zapłaceniem spreadu na poziomie nawet 3-4%, tymczasem w kantorze wymiany walut online spready przeważnie nie przewyższają 2%. Kantory internetowe oferują też kilka innych usług wykorzystywanych przez klientów, m.in. mają opcję transakcji odroczonej realizowanej w określonym przez klienta terminie bądź takiej, w której nabywca zleca przewalutowanie po ustalonym przez niego kursie (wymiana jest wykonywana dopiero wówczas, gdy wskazany przez nabywcę kurs spotka się z kursem na rynku).

Doceniasz swobodę w dysponowaniu pieniędzmi? Kantor wymiany walut online jest dla Ciebie

Kantory internetowe to opcja dla osób ceniących sobie komfort oraz znaczną swobodę w dyspozycji kapitałem. Wykorzystują je także osoby spłacające zobowiązania wzięte w walucie obcej i osoby studiujące czy też pracujące poza granicami Polski. Jednakże nim postanowimy powierzyć swoje pieniądze kantorowi internetowemu, warto sprawdzić jego reputację i bezpieczeństwo, m.in. poprzez weryfikację na portalu KNF, czy znajduje się on w jej rejestrze instytucji płatniczych.

Adres:
Platforma wymiany walut Kantor.pl
SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
ul. Trakt Św. Wojciecha 149
80-017 Gdańsk

Tel.: +48 22 364 5 364
E-mail: [email protected]