Bezpieczny samochód w czasie wyjazdu – parking monitorowany w Balicach

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz wygodnie dojechać na lotnisko, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje monitorowany parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – zalety wynajęcia miejsca postojowego

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach Krakowa, co sprawia, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Gdzie można zostawić auto na czas wyjazdu? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Z pomocą przychodzi parking długoterminowy znajdujący się blisko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – nowoczesne miejsca postojowe

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez całą dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa WiFi, a także skorzystać z łazienki. Boisz się, że po 2-tygodniowych wakacjach za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić gotówką na miejscu lub podczas rezerwacji online.