Catering okolicznościowy – organizacja imprez rodzinnych może być prostsza!

Jeżeli chcesz zlecić catering okolicznościowy, skieruj się tutaj.

Niedługo nadejdzie ważny dla ciebie dzień i chcesz świętować go wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to znaczna grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i uraczyć je pysznymi przekąskami i napojami. Możesz próbować naszykować je na własną rękę, lecz przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Co więcej to twoja uroczystość i pragniesz się na niej doskonale bawić, a nie udawać kelnera bądź sterczeć w kuchni. Dlatego organizację posiłków na rodzinne imprezy polecamy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – rewelacyjnie prezentujące się posiłki na zamówienie

Gdy mówi się o usłudze cateringu większość osób myśli od razu o spotkaniach biznesowych albo cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy faktycznie ogromnej liczbie biesiadników rozpatrywał on możliwość zamówienia zewnętrznej pomocy w tym zakresie. Działo się też tak dlatego, że przez długie lata usługa cateringu nie oferowała obsługi niedużych rodzinnych spotkań, a w szeregu przypadków nawet tych dużych, o ile nie łączyło się to z rezerwacją lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – w związku z tym czy zdecydujemy się na wynajem sali czy wygodniej będzie zorganizować event we własnym domu albo ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w to miejsce zamówione menu.

Catering okolicznościowy – obsługa chrzcin, komunii oraz półmetków

Catering okolicznościowy to dosłownie usługa skrojona na każdą rodzinną okazję (lecz nie tylko!). Najlepsi kucharze bez problemu opracują dania współgrające ze specyfiką wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na komunię, na rocznicę ślubu bądź na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego to dodatkowo obsługa studniówek, komersów oraz półmetków. Wypatrując firmy oferującej tę usługę zalecamy wybrać taką, która będzie mogła zaadaptować menu do potrzeb i możliwości finansowych klienta, jak również kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi udostępniając zawodowych kelnerów czy oferując pomoc w ustawieniu i udekorowaniu stołów.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]