Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Potrzebujesz pomocy pracowni architektonicznej Kraków? Dobrze trafiłeś!

Pracownia architektoniczna świadczy szeroki wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w komfortowym i funkcjonalnym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji publicznych oraz firm. Architekt może przygotować pełny projekt budynku, a później aktywnie pilnować rozwój prac, zaplanować renowację domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już gotowych domów, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro projektowe?

Szukasz nieszablonowych, pomysłowych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się od innych budowli w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie funkcjonalny, a jednocześnie przytulny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z najnowszymi nurtami architektonicznymi.

Biuro projektowe – co zaprojektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków użyteczności publicznej. Wykonane realizacje obejmują między innymi żłobki, budynki rekreacyjne, apartamenty na wynajem czy biura. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do specyfiki danego budynku, jak również osobistych potrzeb klienta. Nasze biuro projektów może również rozplanować przestronne i praktyczne szafy wnękowe, które umożliwią najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]