Co powinieneś wiedzieć o projektowaniu stron internetowych?

Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę tworzenia i pozycjonowania stron www w rozsądnej cenie.

Funkcjonalność witryn www wynika w szczególności z ich projektów. Projektując witryny internetowe powinniśmy nie tylko pamiętać o względach wizualnych, ale także przyzwyczajeniach użytkowników – gdy nawigacja po serwisie przysporzy im problemów, szybko wejdą na drugą witrynę i zdecydują się na usługi konkurencji. Żeby zatem witryna przyniosła nam spodziewane korzyści, należy zadbać o to, by była odpowiednio zaplanowana. Jak jednak prezentuje się właściwie stworzona strona? Jak zadbać, by goście nie wyłączyli jej zbyt szybko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Główną regułą, którą powinniśmy kierować się projektując witryny internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych części portalu – przyciągną wtedy wzrok użytkownika i skłonią go do akcji. Łatwo osiągnąć to można dzięki użyciu zdecydowanych odcieni, nie zapominając oczywiście o tym, żeby tony bilansowały się na stronie. Ważne jest także to, żeby główne elementy strony umieścić na linii, po której wędruje wzrok internauty – to wynika z rozwiązań od dawna obowiązujących w internecie.

Projektowanie stron internetowych – której agencji powierzyć?

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie nowoczesnej strony www nie będzie proste. W przypadku strony komercyjnej złym rozwiązaniem okaże się więc amatorskie jej zaprojektowanie. By mieć pewność, iż strona będzie generować zyski, warto zlecić to specjalistom – zwłaszcza agencji doświadczonej zarówno w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]