Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Oferta przyjęć okolicznościowych w Krakowie w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Was stworzyliśmy.

Kiedy ktoś mówi o przygotowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przybywa dziesiątki krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to także chrzty, „18-tki” oraz komunie. Jeśli lista zaproszonych gości jest bardzo długa, zwykle nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji pozostaje nam zabukować pasujący do okazji lokal.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z pomocy firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. przyjęcie imieninowe bądź osiemnastka, w której uczestniczyć będą głównie dorośli, uczestnikom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z kolei przyjęcia, w których znaczną część gości będą stanowić najmłodsi, a więc chrzty bądź komunie, rekomenduje się wyprawić w miejscu, które poza użyczeniem sali w środku budynku oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się tak szybko przyjęciem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Dania podawane gościom również powinno się dostosować do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z oferty firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o smakowite dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Przyjęcia okolicznościowe – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Zamówienie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, lecz niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach pod Krakowem. Od dekad w nieomal dworskiej oprawie odbywają się tu chrzty, przyjęcia komunijne i – naturalnie – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których komfortowo można podjąć nawet do 130 osób. A jeżeli przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się blisko 300 gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia menu, poprzez ułożenie oraz przystrojenie stolików, aż po profesjonalną kadrę kucharzy i kelnerów.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]