Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o przetargi doradztwo, uzyskasz na doradztwo-przetargi.pl/.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi oraz osobom składającym oferty. Usługa w szeregu przypadków ma charakter kompleksowy i obejmuje praktycznie wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, które pragną zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom chcącym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach mieści kolejność aspektów. W wypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być całościowe przygotowywanie i prowadzenie postępowania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów lub audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego oraz ofert, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiego powodu warto zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, jakie zajmują się doradztwem w przetargach publicznych, są bezbłędnie przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a również do stworzenia propozycji przetargowej. Mają także wielkie doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą i radą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Adres:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]