Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Uzyskaj więcej informacji o projektach wnętrz mieszkań Kraków.

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy zatem zadbać o to, aby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają zwykle 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj niezbędny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt zapewnia także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]