Organizacja imprez firmowych – postaw na klimatyczne sale do wynajęcia

Wejdź tutaj, jeśli interesuje Cię aktualna oferta lokalu na imprezę w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne bądź grille dla pracowników i ich rodzin, celem których stworzenie silnych więzi między zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, aby celebrować osiągnięte wyniki, jak również rozmaite kursy, konferencje i gale dla partnerów biznesowych. Takie imprezy muszą być dobrze przygotowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem do promocji marki.

Poszukujesz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłej sali!

O ile nie mamy w budynku firmowym dużych wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich bankietu, trzeba rozejrzeć się za ofertami wynajmu sal, które zmieszczą wszystkich zaproszonych gości eventu. Istotne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją stylistyką do charakteru urządzanej uroczystości. Ekskluzywne spotkania dla wspólników spółki, w trakcie których świętowany jest jej szczególny sukces, nie powinny zostać urządzone w zwykłej sali. Powinno się w takich przypadkach urządzić imprezę w niepowtarzalnym miejscu, które dobitnie uwydatni prestiż wydarzenia. Natomiast jeżeli na event zaproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie sali powinno się zdecydować się na lokal, zlokalizowany niedaleko bogatej bazy hoteli, do której bez trudu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij obecnym na sali wzorową obsługę

Planując imprezę firmową nie wolno przeoczyć tak ważnego elementu, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowiezienie w wyznaczony punkt wybornych dań dla gości, ale również pomoże w wyborze menu i zajmie się ozdobieniem stołów. W trakcie pokazowych gal wskazane jest także zagwarantowanie zaproszonym najlepszej obsługi. Należy zatem postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy będą serwować posiłki w szykowny sposób, jak również zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko apetyczne, ale i znakomicie wyglądające dania.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]