Panoramy sferyczne wnętrza firmy – dodaj je do Facebooka

Znajdź profesjonalistów, którzy sporządzą panoramy 360 Google.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to nadzwyczaj popularna i nowoczesna metoda przedstawiania wnętrz przedsiębiorstw i lokali gastronomicznych. Najczęściej widzimy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma lub Google Street View, ale także natrafiamy na nie na najczęściej używanym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on dodanie na profilu firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak zatem możesz użyć panoramy sferyczne do reklamy Twojej firmy na Facebooku? Zalecenia przedstawiamy poniżej.

Jak działają panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które można patrzeć pod różnymi kątami. Swobodne obracanie fotografii sprawia wrażenie osobistej obecności w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku dają możliwość oglądania budynku, lokalu lub nieruchomości poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy specjalnych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników jedyną różnicą w porównaniu do zwykłych fotografii cyfrowych jest sposobność wybrania myszką takiego zdjęcia, a następnie obrócenia go w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – reklamuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomita metoda na popularyzację Twojej firmy bądź biznesu. Panoramy 360 stopni dają duże możliwości prezentacji wnętrza hotelu, lokalu gastronomicznego albo biura. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej ciekawa i pozwala szczegółowo poznać konkretne miejscem. Umieszczenie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i podniesie jego ufność do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto umieścić na Facebooku przede wszystkim gdy prowadzimy biznes, który bazuje na odpowiednio wyposażonych wnętrzach (jak przykładowo hotel bądź sale konferencyjne), ale także jeśli pragniemy zachęcić potencjalnych pracowników, aby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne lub po prostu zademonstrować naszym klientom biuro, w którym działamy.

Opracowanie panoram 360 stopni zleć specjaliście!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, wprawdzie teoretycznie można opracować samodzielnie, jednak do celów marketingowych rekomenduje się zatrudnić wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to zalecana opcja? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność przygotowania najlepszej jakości fotografii, które ponadto będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest też droga ani trudno dostępna. Fotografów polecanych przez Google do opracowania sferycznych zdjęć panoramicznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google oraz zamieścili określoną liczbę prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]