Planujesz obiad wigilijny dla pracowników? Rozważ zamówienie cateringu świątecznego

Chcesz zamówić catering świąteczny w Krakowie? Skieruj się tu.

Koniec grudnia to czas, który spędzamy z reguły z najbliższymi, jednakże spotkania świąteczne urządzane są także w firmach. Nierzadko załoga firmy aranżuje je swoimi siłami, osobiście gotując bożonarodzeniowe dania, jednak w sporych zakładach pracy ten sposób działania nie zawsze jest wydajny. Aby więc pomóc sobie podczas przygotowania firmowych obiadów bożonarodzeniowych, na dziesiątki osób, jak i tych w małym gronie, rekomendujemy skorzystać z oferty cateringu świątecznego.

Catering świąteczny – typowe potrawy i pyszne ciasta

Oczywiście, na wigilijnym stole muszą zostać podane tradycyjne świąteczne potrawy. To przede wszystkim ryby, np. chrupki filet z łososia lub karpia, jak również zupy – obowiązkowo barszcz czerwony i żurek, a dodatkowo również zupa grzybowa. Na stole nie powinno zabraknąć też uszek z kapustą i grzybami, które przeważnie podawane są razem z wymienionym już barszczem czerwonym. Firmowa impreza bożonarodzeniowa nie byłaby pełna bez chłodnych zakąsek, m.in. bez sałatki jarzynowej lub karpia po żydowsku. Trzeba także zadbać o smakowity frykas na koniec spotkania. Na stół świąteczny polecamy makowiec, kutię z miodem bądź puszysty sernik.

Firmowy catering świąteczny – wybierz potrawy, które wszystkim zasmakują

Planowanie wigilijnego obiadu w firmie powinno się zacząć z kilkunastodniowym wyprzedzeniem. Musisz wyznaczyć dzień wydarzenia oraz zestawić go z harmonogramem urlopów zatrudnionych. Umożliwia to precyzyjne określenie prawdopodobnej liczby gości uroczystości, a w efekcie ułatwi zamówienie właściwą ilość porcji. Warto porozmawiać z zatrudnionymi o menu i wspólnie zdecydować się na te dania z portfolio firmy cateringowej, które wszyscy uwielbiają. Ważne jest także to, aby ustalić czy ktokolwiek z pracowników ma uczulenie, np. na orzechy, które znajdują się w cieście, bądź są w ekipie firmy osoby, które nie spożywają mięsa i ryb. Dla tych pracowników należy zamówić dania odpowiadające ich diecie. Firmy cateringowe oferujące posiłki świąteczne zbierają zamówienia przez większość grudnia, ale nie warto odkładać tego na ostatnią chwilę.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]