Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Catering dla firm Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Warsztaty, spotkanie biznesowe lub konferencja – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo niechybnie pewnego dnia stanie przed potrzebą organizacji eventu tego typu. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które na ogół nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie przekąsek i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli na organizowanym wydarzeniu ma pojawić się wiele osób, opłaca się skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa ubrudzenia odzieży – o cateringu dla firm

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 7-8 godzin, częstokroć także przez parę następujących po sobie dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny program prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są maksymalnie dwie kwadransowe przerwy, w czasie których trudno jest zjeść duży obiad w najbliższej kafeterii. Dlatego nieodzowne jest zapewnienie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zabrać ze sobą na salę, w której trwa szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można skonsumować bez obaw o ubrudzenie rąk i odzieży. Oferta cateringu dla firm obejmuje także udostępnienie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Urządzasz kurs? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Przerwy kawowe są niezmiernie potrzebne, pozwalają wszak uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Co więcej jest to także szansa nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie kwestii poruszanych na kursie. Automat z kawą i słodkimi napojami, który działa na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych konferencji lub płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, spożywając samodzielnie przyszykowane czy też zakupione po drodze w spożywczaku kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc prestiż szkolenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o komfort gości.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]