Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

Pozycjonowanie stron - usługa dostosowana do waszych potrzeb

Pozycjonowanie stron to wiele prac, które mają na celu zwiększenie widoczności stron w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Im wyżej strona pojawia się w wynikach wyszukiwania, tym większy ruch w witrynie, co w efekcie powinno skutkować zwiększeniem przychodów firmy. Kolejnym atutem tego działania jest budowa rozpoznawalności produktu, usługi lub samego brandu.

Algorytm Google wartościuje wszystkie strony internetowe na podstawie plus minus dwustu rozmaitych czynników. Wynik tej ewaluacji decyduje o tym, na której pozycji strona ewentualnie jej podstrona pokaże się w SERP na konkretne słowo kluczowe. Za najważniejsze czynniki rankingowe eksperci do spraw SEO uważają między innymi jakość treści, linkowanie (on-site i off-site), jak również prędkość ładowania.

Wpisując w przeglądarkę Google jakiekolwiek słowo, użytkownikowi zostanie przedstawiony wykaz stron, których zawartość została uznana za najlepszą odpowiedź na szukane hasło. Jakie adresy wyświetlają się w wynikach najwyżej? W głównej mierze te, których zawartość jest odpowiednio nasycona trafnymi słowami kluczowymi. a przy tym niepowtarzalna. Na pozycje wpływ ma też prawidłowo zoptymalizowany kod HTML, szybkość ładowania się strony (zarówno w wersji na urządzeniach przenośnych, jak i desktopowej), jak również liczba linków odsyłających do naszej witryny.

Czy opłaca się przekazać pozycjonowanie strony lub sklepu www firmie SEO?

Algorytm Google systematycznie jest modyfikowany, w związku z tym warto zostawić pozycjonowanie stron i sklepów internetowych specjalistom. Trafnym wyborem będzie firma SEO mająca kilkuletnie doświadczenie w tym obszarze. W takich agencjach zatrudnionych jest wielu specjalistów nie tylko od optymalizacji, lecz także projektowania stron oraz copywritingu. Pozostawiając pozycjonowanie zewnętrznej agencji zaoszczędzone czas i środki można zaprząc w inne działania, które dodatkowo podniosą przychód firmy.

Pozycjonowanie w Google – usługa pomagająca dotrzeć do szerszej grupy klientów klientów

Pozycjonowanie to głównie usługa skierowana do zarządców stron, które służą do demonstracji i sprzedaży usług lub produktów firmy. Prowadząc nawet niszową działalność nieroztropnie jest w dzisiejszych czasach nie posiadać własnej strony firmowej albo ją uruchomić, natomiast zaniechać jej pozycjonowanie. Biznes to ciągła rywalizacja o dotarcie do kolejnych klientów. Wedle szacunków blisko 97% osób sprawdza online informacje o lokalnych usługach, co jasno pokazuje do jak rozległej grupy klientów można tą metodą dotrzeć. A pojawienie się adresu strony bądź sklepu w Top10 wyników wyszukiwania w Google niesłychanie zwiększa prawdopodobieństwo, że internauta skorzysta z naszych usług.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]