Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Zleć catering weselny na https://tinyurl.com/yhbobjrf.

Imprezy okolicznościowe, które są zazwyczaj istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, chrzty bądź wesela, od lat nie są już organizowane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Dziś są to przyjęcia, w których uczestniczy nierzadko blisko sto osób. Jasne jest więc to, iż jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę wymyślić menu, a potem przygotować i zaserwować posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli świętowanie planowane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć ogromne zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering weselny – pyszny obiad, który zachwyci gości

Urządzanie imprezy weselnej to silny stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wysyłanie zaproszeń, ustalanie listy gości, dobór ozdób sali oraz wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba dostarczenia stosownej ilości przekąsek oraz napojów podawanych podczas przyjęcia, a co istotne – przyrządzanie ciepłych dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Obiad na weselu musi mieć należytą oprawę. Goście przecież oczekują tego, żeby stoliki były pięknie udekorowane i prawidłowo nakryte, dania były apetyczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także aby kelnerzy profesjonalnie podawała gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych szefów kuchni, managerów i kelnerów, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno w plenerze, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Menu przyjęcia weselnego skompilujesz z katalogu firmy cateringowej

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się własnymi zasadami, zarówno w kwestii atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe zazwyczaj mają ułożony wstępnie spis proponowanych dań głównych, zakąsek oraz trunków pasujących do estetyki wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo zdobyć tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient może zatem sam przygotować jadłospis z proponowanych potraw. Powinno się jednakże podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe pomysły i nierzadko na życzenie zamawiającego są gotowe przygotować indywidualne zestawy dań.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]