Profesjonalna opieka nad grobami

Zajrzyj tu i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie sprzątanie grobów Kraków.

Wygląd nagrobków naszych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki położone są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy w miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to jednak, że groby muszą zostać brudne – świetnym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć również emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują także inne usługi, czyli zakładanie siedzeń lub pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Stawki, które należy opłacić pracownikom opiekującym się nagrobkami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależą w szczególności od rodzaju usług – kiedy decydujemy się na jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy natomiast chcemy, by firma czyściła nagrobek co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem około czterystu zł rocznie. Pamiętajmy, że koszty uzależnione są także od rozmiarów nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]