Spacer 360 stopni po biurach, salonach kosmetycznych i nieruchomościach

Masz trudności z przygotowaniem wirtualnego spaceru w agencjach reklamowych? Zleć to profesjonalistom.

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę przedsiębiorstwa bądź nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – zwiększ atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które układają się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do kolejnych miejsc nieruchomości, w której się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element Google przenosi nas do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast publikować dla klientów na naszej stronie www.

Które branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku względów. Najistotniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy dość szybko i – co równie najistotniejsze – w przystępnej cenie sporządzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarski, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Możemy także zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak gabinet medycyny estetycznej lub siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać też wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, by przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]