Urządzasz imprezę w małej sali? Rozważ zamówienie cateringu kanapkowego

Catering przekąski - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Organizacja nawet ogromnego przyjęcia nie jest kłopotliwa, jeśli posiadamy mnóstwo czasu na kupowanie koniecznych produktów i napojów oraz następnie własnoręczne preparacja z nich wyśmienitych przekąsek dla uczestników uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie oznacza to od razu, że powinno się odpuścić pomysł uczczenia ważnej rocznicy. W takiej sytuacji rekomendujemy poszukać usług tzw.cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – wygodne zakąski na “raz”

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to oferta adresowana zwłaszcza do klientów biznesowych, jakkolwiek zamawiają ją regularnie także osoby prywatne oraz rozmaite instytucje planujące wytworne bankiety. Polega ona na dostarczenie na event posiłków typu finger food, czyli drobnych przekąsek, które da się zjeść bez siadania przy stole i nie używając sztućców. Przy idealnym cateringu finger food nie trzeba korzystać talerza – to porcja na “raz”. Finger food to przede wszystkim tartoletki owocowe i warzywne, sandwicze albo roladki. Ta wersja cateringu idealnie sprawdza się na imprezach, gdzie zależy nam na bliskiej interakcji zaproszonych gości. Pozwala on na prowadzenie luźnych rozmów, a przy tym nie redukuje kontaktu tylko do gości usadzonych przy konkretnym stoliku.

Atuty cateringu finger food?

Zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni docenią atuty, jakie niesie zamówienie przygotowania cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu. Przede wszystkim dzięki niemu rozwiązuje się kwestia związany z ułożeniem stołów i stresu z usadzaniem uczestników eventu. Przekąski oraz gorące i schłodzone napoje ustawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy mają na to ochotę. Jest to szczególnie praktyczne zwłaszcza w małych aulach, w których ustawienie właściwej liczby stolików byłoby niełatwe. Finger food catering mimowolnie sprawia też, że impreza ma mniej poważną, luźniejszą atmosferę. Trzeba uwydatnić, iż menu z poręcznych przekąsek jest przeważnie tańsze aniżeli ekskluzywne kolacje, a przy tym zapewnia więcej możliwości dobrania ich do preferencji żywieniowych gości bankietu. Co istotne, catering finger food nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nierzadko bywało poważną komplikacją przy organizacji spotkań w siedzibach firm.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]