Usługa cateringowa – postaw na wykwalifikowany zespół

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie catering.

Kiedy aranżujesz ważny event prywatny bądź biznesowy, na który spraszasz sporą liczbę uczestników, zapewne nie będziesz mógł samodzielnie zadbać o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując soki oraz szybkie przekąski w supermarkecie – duże wydarzenia w większości wypadków wymagają właściwej oprawy też w sferze potraw. Wtedy nie powinno się rozstawić na stołach osób zaproszonych zwykłych ciasteczek oraz wody mineralnej. W takich wypadkach idealnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Pragniesz zamówić usługę cateringową? Przejrzyście przedstaw swoje oczekiwania

Firmy świadczące usługi cateringowe najczęściej oferują kilka jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie posiłków wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji wesel, urodzin lub chrztów. Oferty te są starannie dopasowane do charakteru poszczególnych wydarzeń, przez co znacznie różnią się m.in kosztem oraz typem posiłków proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usługi cateringowej należy pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie zaprezentować własne oczekiwania, ale przy tym być również otwartym na jego pomysły. Wszak dla caterera organizacja imprez różnego rodzaju to chleb powszedni, a wieloletnia praktyka w tym obszarze umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które zadowolą większość zaproszonych gości.

Catering – ekipa wykwalifikowanych kelnerów i wyborne posiłki

Przygotowanie dań choćby dla małej liczby gości jest problematycznym zadaniem, przede wszystkim wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na skoordynowanie innych ważnych elementów wydarzenia. Daje to również możliwość uraczenia gości fenomenalnymi posiłkami przyrządzonymi przez profesjonalnych kucharzy. Należy jednocześnie zaznaczyć, iż istotną cechą potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale także ich prezencja na talerzu. Prócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają również własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]