Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Po więcej informacji o Balice parking kliknij tutaj

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to rodzi problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – zostaw samochód pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione tam auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]