Zabudowy samochodowe na zamówienie – o producencie

Sektor transportu wciąż się rozwija, między innymi dzięki globalizacji, a także otwierania się coraz to nowszych rynków na eksport oraz import. Jednoczenie wymaga również nowoczesnych rozwiązań, w głównej mierze tych koncentrujących się na udoskonaleniu procesów przewozu dóbr. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzydziestu lat odpowiada na potrzeby permanentnie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –solo, kubaturowe oraz BDF

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. W ofercie spółki znajduje się produkcja zestawów kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe), solo (np. z windą hydrauliczną upraszczającą załadunek) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To też producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym wojska, jak i jednostek specjalnych. W produkcji używane są wyłącznie materiały wysokiej jakości, pochodzące od cenionych dostawców. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni trzech dekad umożliwia firmie Gniotpol Trailers opracowywanie nowatorskich rozwiązań na światowym poziomie, co potwierdza m.in. powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie niezwykle wymagających ładunków.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronny serwis

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym i stacjonarnym (w firmowym zakładzie w miejscowości Malnia lub w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje wykonywane są na terenie całej UE w terminie określonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba też o zabezpieczenie konsumentów, którzy decydują się na serwis na własną rękę. Części zamienne do przyczep firmy są dostępne od ręki, co zmniejsza czas wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu wyraźnie przyspiesza to serwis zarówno drobnych usterek, jak i przeprowadzenie większych napraw.

Fotografia pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.