Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Więcej w temacie parking lotnisko Balice Kraków na https://pandaparking.pl.

Szybkość, komfort oraz sposobność dotarcia także w najbardziej oddalone zakątki naszego globu – to najważniejsze zalety lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju transport zdobył niesamowitą popularność. Wyjazd, którego elementem jest przelot samolotem, łączy się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie konieczność dojechania na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak dużą odległość najłatwiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne kłopoty związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu rozplanować swoją podróż tak, by do lotniska dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, tym samym nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca zostawić samochodu. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne podczas opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Gdy wybierzemy usługi świadczone przez parking monitorowany przy porcie lotniczym możemy liczyć także na kilka udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Co więcej, podróżni mogą uzyskać wsparcie załogi parkingu w wielu przypadkach, jak np. obniżenie ciśnienia w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]