Zalety sklepów WooCommerce

Na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/ sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie wdrożenia WooCommerce.

Zamierzasz otworzyć sklep online? Jeśli masz już stronę na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Dlaczego opłaca się stworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularnością cieszą się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że natychmiast pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, ma niemało atutów. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z używając płatne lub bezpłatne motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top3 w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu nabywców. Na skutek instalacji stosownych wtyczek podnosi się również funkcjonalność sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić użytkownikom przekazanie opłaty za zakupy np. przez Transferuj.pl bądź PayU.pl. WooCommerce daje także możliwość ewaluacji wyników sprzedaży (opracowanie różnego typu statystyk) i podpięcia z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – tylko przetestowane wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale również zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo oraz użycie wyłącznie przetestowanych, potrzebnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce spece utworzą także blog, na którym łatwo można informować klientów o promocjach oraz nowościach lub zamieszczać opinie i rozmaite porady dotyczące oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]