Zdjęcia sferyczne dla Twojej firmy powierz fotografowi Google

Skorzystaj z sugestii rekomendowanego fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a wiele podmiotów coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokojakościowy, jego opracowanie warto zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania materiałów fotograficznych, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba zatrudniona w Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google i tym samym cechuje się wysokim profesjonalizmem. By otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy wybrać fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy wybrać rekomendowanego fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod kątem jakości fotografii, na pewno zdoła wykonać rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy nieprawidłowo zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna też zasady wykonywania takich fotografii i samo zamówienie wypełni rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nieraz więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na inne serwisy np. YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest dużym atutem.

Jak szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po określeniu miejscowości uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może dodatkowo reklamować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, że ma on stosowne kwalifikacje i jest profesjonalistą w zakresie wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]