Inspiracje dla urządzających mieszkanie – sklep i blog Deco Skład

Zajrzyj w to miejsce, aby skończyć poszukiwania bloga o wyposażeniu wnętrz!

Najbezpieczniej czujemy się w przestrzeni, w której otaczają nas rzeczy współgrające z naszym charakterem. W takim miejscu możemy łatwiej wypocząć po długim dniu pracy. Stąd tak ważne jest dbanie o stosowne wyposażenie przestrzeni życiowej. Jeśli zatem urządzasz właśnie dom bądź dopiero myślisz o jakimś remoncie, poszukaj inspiracji na stronie poznańskiego sklepu Deco Skład.

Sklep internetowy Deco Skład – meble oraz zestawy łazienkowe

Deco Skład dostarcza wyposażenie wnętrz, akcesoria oraz dekoracje wykonane w modnym od kilkunastu lat stylu skandynawskim. Jego głównym wyznacznikiem jest nieskomplikowane wzornictwo, duża miara surowości oraz skupienie się na wykorzystaniusurowców naturalnych. Styl skandynawski to jednak obszerne pojęcie i tak naprawdę każdy znajdzie w nim coś co mu się spodoba – mieszczą się w nim zarówno elementy folkowe, a zarazem widoczne są tu też silne dążenia, by aranżować mieszkania w jednolitej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu lub sprawdzić jego asortyment przez internet, odnajdziesz obszerną selekcję akcesoriów do łazienki, jadalni i kuchni, ale także ozdób i mebli do przedpokoju, salonu oraz sypialni dziecka. W sklepie tym zamówisz tekstylia kuchenne i przepiękne nowoczesne zastawy stołowe i naczynia na napoje, którymi zachwyci się cała rodzina, a także sprzęt do gotowania, pieczenia oraz przechowywania. Jeśli chcesz gustownie urządzić łazienkę, sprawdź wyposażenie i zestawy łazienkowe starannie wyselekcjonowane z oferty znanych producentów przez rzeczoznawców z Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś pasjonatem czerni lub złota i jest to kolorystyka, w której pragniesz zaaranżować łazienkę, w Deco Składzie odkryjesz sporo dodatków w tych kolorach.

Blog o wyposażeniu wnętrz – użyteczne porady dla każdego

Deco Skład publikuje blog, w którym systematycznie przedstawia wiele inspirujących porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Wskazówki, które tam przeczytasz dotyczą nie tylko urządzania wnętrz, kupna wygodnych sprzętów czy doboru praktycznych akcesoriów oraz designerskich dekoracji. To również inspirujące pomysły na upominki dla znajomych z okazji rozmaitych imprez, rocznic oraz świąt. Warto sprawdzać ten blog co kilka dni, aby być stale na bieżąco z obowiązującymi tendencjami w aranżacji wnętrz.

Adres:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]