Meble kuchenne na zamówienie vs kuchnia modułowa

Na archidom.com.pl/ znajdziesz korzystną ofertę kuchni na zamówienie.

Kuchnie na indywidualne zlecenie oraz kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma swoje wady oraz walory, o których piszemy w tym artykule.

Kuchnia na wymiar czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, które można bez trudności zamontować w dowolnym miejscu. Są one korzystne dla osób, które chcą szybko oraz bez trudu umeblować swoją kuchnię. Są jednakże na ogół mniej elastyczne aniżeli kuchnie na wymiar i mogą mieć ograniczone możliwości przystosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nieszablonowe wnętrze oraz konkretne oczekiwania użytkowników w dużej mierze ograniczają atuty kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na wymiar to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów oraz preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być odpowiednim rozwiązaniem, bowiem pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o formacie, układzie i wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna oraz ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zlecenie jest także właściwym rozwiązaniem, jeżeli potrzebuje się uzyskać fenomenalny oraz niepowtarzalny design tego pomieszczenia i idealnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeśli poszukujesz praktycznych, eleganckich oraz współczesnych mebli kuchennych na wymiar na terenie Krakowa czy też okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Adres:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]