Nagradzane designerskie meble do loftu i nie tylko – poznaj Swallow’s Tail Furniture

Jeśli szukasz mebli z drewna, koniecznie wejdź na https://bit.ly/3yznAbu.

Wnętrza i styl, w jakim je aranżujemy, potrafi sporo powiedzieć o naszym charakterze, poczuciu estetyki, a także o tym, jak definiujemy wygodę. Wielu z nas już nie zadowala asortyment wszechobecnych meblarskich sieciówek, gdzie można kupić standaryzowane meble, sporządzane w tysiącach egzemplarzy, identyczne dla klientów z Polski, jak i z Europy. Coraz częściej więc wypatrujemy mebli, które nie tylko będą bardzo funkcjonalne, ale też będą okazywać naszą niepowtarzalność. Taka jest oferta polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – wyróżniane polskie meble designerskie

Firma Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od blisko 10 lat i tworzy ją para wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim praktyką w branży. Jednak oryginalne meble wytwarzane przez studio STF to następstwo dokładnej pracy większego zespołu, składającego się z wykwalifikowanych konstruktorów, rzemieślników oraz technologów. Firma Swallow’s Tail z wyjątkową troską podchodzi do procesu produkcji kolejnych kolekcji produktów, poświęcając każdemu ze stadiów – od wstępnego szkicu, przez projekt konstrukcji, aż po selekcję stosownego gatunku drewna – 100% zaangażowania. To unikalne dopracowanie najmniejszych detali każdego produktu powoduje, iż meble marki Swallow’s Tail Furniture cechują się wręcz perfekcyjnym wykończeniem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że projekty studia Swallow’s Tail Furniture zdobyły sporo wyróżnień z dziedziny designu i można spotkać je na targach wnętrzarskich w kraju i za jej granicami (m.in. w Łodzi, we Frankfurcie oraz w Paryżu).

Gdzie kupić rzemieślnicze meble z drewna studia Swallow’s Tail Furniture?

Wszystkie meble Swallow’s Tail Furniture, w tym także meble dla dzieci, można nabyć wprost ze strony www studia. Nie licząc funkcjonalnych stołów do kuchni, biurek i stolików kawowych, ten producent mebli z drewna ma w swojej ofercie też ławy, komody oraz krzesła, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak ramy luster oraz tealighty). Co ważne, należność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można opłacić w wygodnych ratach. Designerskie meble studia STF można zamówić też w salonach meblowych w Europie (między innymi we Francji czy w Niemczech) oraz na terenie całej Polski (np. w w Poznaniu, w Katowicach bądź w Łodzi).

Adres:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]