Wyjątkowe, funkcjonalne meble do domu i firmy – o marce Noti

Na noti.pl dowiecie się wszystkiego o producencie mebli Poznań.

Aranżując wnętrza, czy to w nowym domu czy po odnowieniu mieszkania, dążymy do tego, aby zorganizować jego przestrzeń nowocześnie i funkcjonalnie. Jednocześnie chcemy, by wnętrza pokazywały naszą indywidualność, a to często nie jest możliwe, kiedy urządzamy się korzystając z mebli produkowane masowo przez popularnych producentów. Lecz świat wyposażenia wnętrz jest o wiele szerszy aniżeli się wydaje. Polacy też mogą się pochwalić gustownymi, designerskimi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Designerskie meble Noti – wytrzymałe i wygodne

Noti to wytwórca mebli, aktywny na rodzimym rynku już od 16 lat i od powstania skupia się na tym, aby oferowane przez niego sprzęty były proste, wygodne, a zarazem eleganckie i, co najważniejsze, by charakteryzowała je wytrzymałość. Marka kooperuje z uznanymi krajowymi designerami, tworzącymi swoje produkty z pasją, starając się, żeby zawsze odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Ważną zaletą mebli marki Noti jest to, iż świetnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i biurowych oraz firmowych. Wyjątkowe meble Noti tworzone są odręcznie z wysokiej jakości materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o środowisko, między innymi poprzez zastosowanie technologii zmniejszających skalę wykorzystania energii.

Meble Noti – gdzie można je zobaczyć?

Noti oferuje produkty, stanowiące ciekawą interpretację postrzegania tradycyjnych mebli, czego przykładem mogą być siedziska z kolekcji Stone czy Comfee albo sofy z linii Bouli. Na stronie Noti znajduje się konfigurator, w którym można obejrzeć wszelkie wariacje mebli z konkretnej kolekcji i dobrać te odpowiadające koncepcji aranżacji danego wnętrza. Wyjątkowym meblom tego producenta można przyjrzeć się z bliska w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie, jak również w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Oprócz tego kolekcje Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Łodzi, w Gdańsku oraz w Kielcach.

Fotografia pochodzi ze strony noti.pl

Adres:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]