Blachy trapezowe na dach – niedrogi budulec i prosty montaż

Na https://regamet.pl/blacha-trapezowa/ znajdziesz więcej szczegółów o blacha trapez.

Blachy trapezowe tworzą wytrzymałe pokrycie, są tanie i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Trapez na dach – ekonomiczna i trwała blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony również z uwagi na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej stosowana do kładzenia pokryć dachowych i może być doskonałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można położyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Korzystnie prezentuje się na obiektach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych powodów nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Blacha trapezowa będzie również znakomicie prezentować się jako uwieńczenie hal magazynowych, garaży lub obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową powinno się zamawiać bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, że materiał jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę kolorów blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. systemy rynnowe.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08