Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Chcesz kupić przyłbicę ochronną? Skieruj się tu.

COVID-19, który opanował wszystkie państwa, na skroś przeistoczył nasze życie i relacje społeczne. Reguły dystansu społecznego nakładają konieczność korzystania ze określonych środków, które mają ochraniać nas przed rzeczywistym zagrożeniem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do sklepu czy kina, gdzie zazwyczaj przebywamy w większym tłumie ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia zakładać na nos i usta ochronną maskę. Jak natomiast postąpić, jeżeli trudno nam się oddycha w typowej maseczce z materiału?

Ochronna przyłbica – wygodna oraz trwała

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z tkaniny są nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Chroni ona przed stycznością z wirusem identycznie jak maska chirurgiczna, czyli zakrywa nos oraz usta, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi plusami są wygoda, trwałość oraz niewielka waga, która nie przekracza 7-10g. Ta mini przyłbica wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być używana kilkadziesiąt razy. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można też czyścić ręcznie (nawet do 30 razy) w wodzie z mydłem.

Ochronna przyłbica – dla osób pracujących i astmatyków

Ochronną przyłbicy poleca się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, ale i wygodę. Osoby powyżej 60 roku życia, chorujące na astmę, mające powyżej 60 roku życia bądź sportowcy docenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też rekomendowana wszystkim, którzy obowiązkowo muszą zakładać maseczki ochronne podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie krępuje ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie jest uciążliwe. Nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach, co zapewne uznają za zaletę najmłodsi użytkownicy.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]