Części do Renault – gdzie je kupić?

Co trzeba wiedzieć o Renault części Kraków?

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często się psują?

Nabyłeś wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, silnika, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym wypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]