Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Etykiety na bimber kupisz na superbutelki.pl.

Obyczaj dawania prezentów na różne okazje znany jest od wieków i od samego jego zalążka jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Niemało ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na Sylwestra, ślub lub imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Etykiety weselne – butelka alkoholu jako nietuzinkowy prezent od nowożeńców

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale także dość często nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ceremonię. Jednak taka butelka z wódką może także stać się w fajną pamiątką, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę weselną, zamieszczając na nich informację o podziękowanie za przybycie, miejscu i dniu ślubu bądź imionach nowożeńców. Etykiety weselne można kupić w różnorodnych barwach i wzorach, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni państwa młodych. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można zastosować nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub imprezie urodzinowej.

Spersonalizowane etykiety na butelki – ozdabiaj swoje przetwory

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeśli przetwarzasz własne nalewki, wina bądź soki i dzielisz się nimi z kolegami czy też rodziną nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne każdej butelki. Poza tym flaszki można również oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]