Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Szukasz baniaka na wino? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nietypowy prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także idealna ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół baniak na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]